List Wojtka z Warszawy (lat 18) po Programie Intensywnej Terapii dla Osób Niepłynnie Mówiących (Wisła, sierpień 2017)

Dzień dobry, mam na imię Wojtek, mam 18 lat. Byłem uczestnikiem turnusu terapeutycznego w sierpniu 2017 roku w Wiśle. Bardzo dobrze wspominam ten czas, osiągnąłem spore postępy w leczeniu mojej niepłynności mowy, a także poznałem wielu wspaniałych ludzi. Byli to zarówno bardzo pomocni i wyrozumiali terapeuci, jak i uczestnicy z podobnymi problemami.

Na tej terapii stosuje się różnorodne techniki pomagające poradzić sobie z problemem, jest do dyspozycji również psycholog, który pomaga nam ocenić nasz stan emocjonalny oraz przezwyciężyć obawy przed mówieniem i wystąpieniami publicznymi( tzw. logofobią).

Bardzo pomocne są zajęcia w terenie, podczas których rozmawiamy z zupełnie obcymi ludźmi, co pomaga nam się otworzyć i wygrać z logofobią. Postępy w terapii można obserwować oglądając nagrania z kolejnych dni, a szczególnie z pierwszego oraz ostatniego dnia. Odbywały się tam również zajęcia integracyjne i rozrywkowe, do których można zaliczyć także bardzo przyjemne ognisko połączone z występami ochotników.

Naprawdę polecam Wam ten turnus. Pozwala on poczuć się prawdziwie wolnym człowiekiem. Pamiętajcie, że jesteście takimi samymi ludźmi jak wasi sąsiedzi, przyjaciele, koledzy oraz ludzie, których widzicie na co dzień w swoim życiu !!!!!!!!!

Serdecznie pozdrawiam
Wojtek
P.S. W razie pytań dzwońcie o każdej porze dnia - 669 611 993

Najnowsze informacje

logo nowe1

Zmodyfikowana Psychofizjologiczna Terapia Jąkania

ul. Kubsza 31, I piętro
44-300 Wodzisław Śląski
Polska

Skontaktuj się

Komórka: +48 605 855 058
Stacjonarny: +48 32 415 22 23
E-mail: mcheciek@op.pl

Rejestracja wyłącznie drogą telefoniczną lub mailową

Poniedziałek - Czwartek:
17:30 - 19:30