List Wiktora z Konina po turnusie terapeutycznym Wisła 2015

Dzień Dobry!

Chciałbym podziękować wszystkim terapeutom jak i wolontariuszom za 2 tygodnie ciężkiej pracy włożonej w nas uczestników turnusu, żebyśmy płynnie mówili. Dziękuję za to, że zawsze byliście gotowi do pomocy, cierpliwi, zawsze mający dla nas dobre słowo podnoszące na duchu w chwilach kryzysu.

Na turnusie w Wiśle 2015 r. było bardzo ciekawie poznałem tam świetnych ludzi i oczywiście nauczyłem się stosować wszystkich technik płynnej mowy w życiu codziennym jak i w stresujących, niecodziennych sytuacjach, które zdarzają się w życiu każdego z nas. Atmosfera na obozie była bardzo rodzinna i przyjazna. Wszyscy byli uśmiechnięci i wspierali się nawzajem.

Przez cały turnus ciężko pracowałem i wydawało mi się, że później będzie już tylko lepiej.

Ale zdałem sobie sprawę że to dopiero początek mojej drogi w drodze do płynnego mówienia . Lecz nadal będę się starać tak jak na samym początku całej terapii, bo wiem że warto. Wiem, że od tego zależy moja przyszłość i wiem, że uda mi się to osiągnąć!!!

Jeśli ktoś kto ma problem z płynnością mowy niech się nie zastanawia czy warto spróbować, bo terapia zmieni Wasze życie.

JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ!!!!!

Wiktor Małecki z grupy 2

Najnowsze informacje

logo nowe1

Zmodyfikowana Psychofizjologiczna Terapia Jąkania

ul. Kubsza 31, I piętro
44-300 Wodzisław Śląski
Polska

Skontaktuj się

Komórka: +48 605 855 058
Stacjonarny: +48 32 415 22 23
E-mail: mcheciek@op.pl

Rejestracja wyłącznie drogą telefoniczną lub mailową

Poniedziałek - Czwartek:
17:30 - 19:30