Podyplomowe Studia Balbutologopedii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach

Witam logopedów i neurologopedów,

Z przyjemnością przekazuję informacje przesłane przez dr hab. Katarzynę Węsierską dotyczące nowych studiów podyplomowych, które od nowego roku akademickiego będą otwierane na Uniwersytecie Śląskim: Zaburzenia płynności mowy.

„Te dwusemestralne studia specjalizacyjne mają umożliwić szkolenie logopedów-specjalistów w zakresie interwencji w przypadku: jąkania, giełkotu, niepłynności o podłożu neurogennym, psychogennym i organicznym, którzy będą legitymowali się aktualną wiedzą, wysokimi kompetencjami i umiejętnościami praktycznymi w zakresie balbutologopedii.

Swoją chęć współpracy z nami w tym zakresie zadeklarowali wybitni polscy specjaliści, a także koledzy z Europejskiej Specjalizacji Zaburzeń Płynności Mowy. Wierzymy, że jest to ważna i potrzebna inicjatywa.

Mamy nadzieję, że z pomocą kolegów z różnych ośrodków w kraju będziemy w stanie dotrzeć do potencjalnie zainteresowanych osób i otworzyć pierwszą edycję w roku akademickim 2018/2019.

W związku z tym pozwalam sobie przesłać ulotkę o tych studiach (przesyłam w załączniku w różnych formach do ewentualnego zamieszczenia na stronach internetowych).

Przesyłam także linki do szczegółowych informacji na ten temat:
http://www.us.edu.pl/nowe-studia-podyplomowe-z-zakresu-zaburzen-plynnosci-mowy 
http://kandydat.us.edu.pl/studia-podyplomowe-zaburzenia-plynnosci-mowy 
dr hab. Katarzyna Węsierska
+48 604 776 149
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Instytut Języka Polskiego im. Ireny Bajerowej
Uniwersytet Śląski
www.ijp.us.edu.pl 
Registered European Fluency Specialist”

Moim zdaniem, jako osoby zaangażowanej na polu balbutologopedii od wielu już lat, inicjatywa stworzenia specjalizacyjnego studium z zakresu zaburzeń płynności mówienia jest godna pełnego uznania. Logopedzi zainteresowani rozwijaniem swoich zainteresowań zawodowych na polu diagnostyki i terapii niepłynności mówienia będą mieli możliwości pełniejszego zgłębienia wiedzy tak teoretycznej jak i – przede wszystkim – praktycznej, by móc pomagać osobom cierpiącym na tę przypadłość, ale także ich rodzinom i bliskim.

Dr n.hum. Mieczysław Chęciek

specjalista neurologopeda

SCTJ w Wodzisławiu Śląskim

www.jakanie-terapia.pl 

 

Poniżej szczegółowe informacje zawarte w plikach PDF:

1. Pełna ulotka informacyjna

2. Spakowana ulotka podzielona na strony

Najnowsze informacje

Napisali do nas

  • 1
  • Piszę ten list z radością, ponieważ jeszcze pół roku temu byłem kompletnie bezradny wobec samego siebie. Teraz ten okres jest za mną. Czytaj
    Marcin z Rzeszowa 28 października 2014 (dwa m-ce po zakończeniu turnusu terapeutycznego w Wiśle)
  • [...] I na sam koniec, jeszcze raz WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH, zmieniliście moje życie. Jestem nową, lepszą osobą. Czytaj
    Weronika uczestnik turnusu w sierpniu 2015
  • Zrozumieliśmy, że trzeba jedynie skupić się na dziecku, starać się je zrozumieć i pomóc.No i najważniejsze – spektakularne efekty terapii !!! Czytaj
    List rodziców z grupy 2, po turnusie terapeutycznym Wisła 2014
logo nowe1

Zmodyfikowana Psychofizjologiczna Terapia Jąkania

ul. Kubsza 31, I piętro
44-300 Wodzisław Śląski
Polska

Skontaktuj się

Komórka: +48 605 855 058
Stacjonarny: +48 32 415 22 23
E-mail: mcheciek@op.pl

Rejestracja wyłącznie drogą telefoniczną lub mailową

Poniedziałek - Czwartek:
17:30 - 19:30